MENÜ
Sepetiniz

Poxy Beyazlar için Sıvı Deterjan 5000 ML

Poxy Beyazlar için Sıvı Deterjan 5000 ML
Poxy Beyazlar için Sıvı Deterjan 5000 ML
  • Ürün Kodu: BSD5000
235,00₺
ÜCRETSİZ KARGO
125₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Deterjanınız optimal ışık yansıması için pürüzlü dokuları düzleştirirken giysilerinizin şeklini koruyor. Kıyafetlerin sıkça giyilmesi sonucu renginin bozulması artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Eski parlaklığını yitiren kıyafetler Poxy etkin beyaz ile yıkandığında kısa sürede eski canlılığına kavuşuyor. Beyaz kıyafetlerin sunduğu şıklık bu sayede uzun süre devam ediyor. Klor, Parapen, boraks, formaldehit ve edta içermez.

Beyazlar İçin Sıvı Deterjan

Deterjanınız optimal ışık yansıması için pürüzlü dokuları düzleştirirken giysilerinizin şeklini koruyor. Kıyafetlerin sıkça giyilmesi sonucu renginin bozulması artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Eski parlaklığını yitiren kıyafetler Poxy etkin beyaz ile yıkandığında kısa sürede eski canlılığına kavuşuyor. Beyaz kıyafetlerin sunduğu şıklık bu sayede uzun süre devam ediyor.

Poxy çamaşır deterjanı giysilerinize zarar vermeyen mükemmel bir çamaşır leke çıkarıcı üründür. Yenileyici etkisi ile siyahların canlı kalmasını sağlar. Gelişmiş polimer formülü, lekelerin yeniden çamaşırların üzerine yapışmasına engel olur.

Klor, Parapen, boraks, formaldehit ve edta içermez.

Renkleri soldurmaz. Güçlü formülü sayesinde etkin temizlik sağlar

Poxy çamaşır leke çözücü ile kullanıma uygundur.

Kıyafetlerdeki zorlu lekeleri çıkarmak için Poxy Sıvı Çamaşır Leke Çıkarıcıyı Kullanın.

Poxy Sıvı çamaşır leke çıkarıcı özel leke çıkarıcı formülü sayesinde hem zorlu yağ lekelerini çamaşırı yıpratmadan çıkarır.

Kullanım talimatı:

Çok kirli çamaşırlarınızda, lekelerin üzerine bir miktar ıslatarak ve çamaşır leke çıkarıcı döküp, çitiledikten sonra makinaya atmanız önerilir. Çamaşırlarınızın etiketlerinde bulunan yıkama talimatlarına uyunuz. Yıkama sıcaklığı olarak çamaşırlarızın etiketlerinde yazan sıcaklıkları dikkate alınız. Narin ve hassas çamaşırlarınızda makinenizdeki uygun programı seçiniz. Etkin bir sonuç için poxy sıvı çamaşır leke çıkarıcı ile kullanılması tavsiye edilir.

Ürün bileşimi

%5-15 Anyonik yüzey aktif madde

%5-15 Nanayonik yüzey aktif madde,

Parfüm ,

KoruyucuYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu