MENÜ
Sepetiniz

Poxy Doğa Esintisi Yüzey Temizleyici 5000 ML

Poxy Doğa Esintisi Yüzey Temizleyici 5000 ML
Poxy Doğa Esintisi Yüzey Temizleyici 5000 ML
  • Ürün Kodu: DEYT5000
120,00₺
ÜCRETSİZ KARGO
125₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Poxy Etkili Yüzey Temizleyiciler, üstün kir çözme teknolojisi ile yerlerinizde ve geniş yüzeylerinizde mükemmel temizlik ve parlaklık elde etmeniz için yardımcınızdır.

POXY 5 İN 1 NEDİR?

YÜKSEK KONSANTRE FORMÜL

YOĞUN VE EŞSİZ PARFÜM

KALICI FERAHLIK

UZUN SÜRELİ HİJYEN

KULLANILDIĞI YÜZEYDE GÖZ ALICI PARLAKLIK

Poxy 5 in 1 Yüksek Konsantre Parfümlü Yüzey Temizleyici

Poxy Etkili Yüzey Temizleyiciler, üstün kir çözme teknolojisi ile yerlerinizde ve geniş yüzeyleriniz de mükemmel temizlik ve parlaklık elde etmeniz için yardımcınızdır. Poxy Etkili Temizlik Yüzey Temizleyiciler, Mor Yuvam, Taze Gül Ferahlığı, Doğa Esintisi ve Mavi Düşler kokulu çeşitleri ile evinizi, etkisini uzun süre koruyan ferah kokularla donatır.

En etkileyici ve kokusunu uzun süre evinizde hissedebileceğiniz yüzey temizleyiciler ile istediğiniz temizlik sonuçlarına çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Ahşap dahil tüm yüzeylerde en iyi etkili sonuçları, en kaliteli yöntem ile uygulamanın tek yolu Poxy den geçer. Doğal yüzey temizliği için Poxy'in mükemmel ürünlerini kullanın ve ferahlatıcı kokusunu hissedin.

Temiz, güzel kokan, ışıl ışıl, parlak bir iş yerinde çalışmak; performansınıza olumlu yönde katkı sağlar, sağlığınızı korur. Gün içinde onlarca farklı kişinin gelip gittiği ortamda mikroplardan kurtulmak için en etkili yöntemlerden biride Poxy 5 in 1 yüzey temizleyici kullanmaktır.

Kullanım Şekli Miktarı :

Bir kova suya bir miktar dökerek kullanabileceğiniz bu yüzey temizlik ürünlerini paspas ya da bir bez yardımıyla zemine uygulayabilirsiniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri dışında bütün yüzeylerin temizliği için kullanabileceğiniz Poxy 5 in 1 yüzey temizleyici yüksek konsantre özellikte bir üründür. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu