MENÜ
Sepetiniz

Poxy Fayans Temizleyici 1000 ML

Poxy Fayans Temizleyici 1000 ML
Çok Satanlar
ÜCRETSİZ KARGO
125₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Fayans Ve Derz Temizliği: Kir ve kireç kalıntısı yoğunluğuna göre direkt olarak kolay kullanım şişesi sayesinde kirli yüzeye yayarak kirlilik oranına göre uygulama yapılır, ıslak bir bez,sünger veya fırça yardımı ile temizlenir. ardından bol su ile durulanır. derz ve fayansların kimyasal yapısını bozmadan hoş koku ve uzun süreli hijyen sağlar.

Poxy Fayans, Derz, Armatür, Duşa Kabin Temizleyici

Fayans; evimizde,iş yerlerinde ve endüstriyel alanlarda pek çok yüzeyde kullanılan bir malzemedir. Özellikle fayansların birbirleriyle bağlantı noktaları olan,derzler kirlenerek, koyu bir renk alır ve zamanla ne kadar temizlesek de kirli bir görünüme sebep olur. Poxy fayans temizleyici ise sizlere bu zorlu kirler karşısında uzun süreli bir temizlik sağlamaktadır. Fayans, mermer, granit, derz araları, seramik yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır. Yüzeyleri çizmeden buğu, iz, kalıntı ve sis bırakmadan temizlik sağlarken aynı zamanda uygulandığı yüzeye uzun süreli parlaklık kazandırır. Yüzeye direkt olarak uygulanır, fırça ile yayılır sonrasında bol su ile durulanır.

Poxy Fayans; Fayans, Derz, Armatür, Duşa Kabin Temizleyici

Banyo ve tuvalet fayans yüzeyindeki derz aralarında; sudan kaynaklı kireçlenmeden dolayı ortaya çıkan sarılık ve siyahlıklar da etkin sonuç vermektedir. Uygulanan yüzeyde bekletilmeden direkt olarak uygulanır ve bol su ile durulanır.

Poxy fayans temizleyici armatür ve duşa kabinlerdeki kireç, üre taş vb. zorlu lekeleri kolay kullanım şişesi sayesinde direkt olarak bir fırça veya sünger yardımı ile kirli yüzeye uygulanır, bol su ile durulanır.

Yüzeyleri çizmeden ve buğu,iz kalıntı bırakmadan temizlik sağlarken, yüzeye uzun süreli parlaklık kazandırır. yüzeyde oluşturduğu tabaka sayesinde kirlenmesini geciktirir. uzun süreli hijyen sağlar.


Poxy, duşa kabinlerde, banyo ve tuvalet aynalarında, lavabolarda oluşan kireç, üre taşı vb. lekeli bölgelere direkt olarak uygulanır, sünger veya fırça yardımı ile dağıtılır. Daha sonrasında bol su ile durulanır. yüzeye parlaklık kazandırır, uzun süreli dezenfeksiyon ve hijyen sağlar. Oluşturduğu tabaka sayesinde kirlenmeyi geciktirir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu