MENÜ
Sepetiniz

Poxy Renkliler için Sıvı Deterjan 5000 ML

Poxy Renkliler için Sıvı Deterjan 5000 ML
Poxy Renkliler için Sıvı Deterjan 5000 ML
  • Ürün Kodu: RSD5000
235,00₺
ÜCRETSİZ KARGO
125₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Poxy çamaşır deterjanı giysilerinize zarar vermeyen mükemmel bir çamaşır leke çıkarıcı üründür. Yenileyici etkisi ile renklilerin canlı kalmasını sağlar. Gelişmiş polimer formülü, lekelerin yeniden çamaşırların üzerine yapışmasına engel olur. Klor, Parapen, boraks, formaldehit ve edta içermez.

Renkliler Sıvı Deterjan

Poxy çamaşır deterjanı giysilerinize zarar vermeyen mükemmel bir çamaşır leke çıkarıcı üründür. Yenileyici etkisi ile renklilerin canlı kalmasını sağlar. Gelişmiş polimer formülü, lekelerin yeniden çamaşırların üzerine yapışmasına engel olur.

Klor, Parapen, boraks, formaldehit ve edta içermez.

Renkleri soldurmaz. Güçlü formülü sayesinde etkin temizlik sağlar

Poxy çamaşır leke çözücü ile kullanıma uygundur.

Kıyafetlerdeki zorlu lekeleri çıkarmak için Poxy Sıvı Çamaşır Leke Çıkarıcıyı Kullanın.

Poxy Sıvı çamaşır leke çıkarıcı özel leke çıkarıcı formülü sayesinde hem zorlu yağ lekelerini hemde manşet ve yakalarda biriken kirleri çamaşırı yıpratmadan çıkarır.


Kullanım talimatı:

Çok kirli çamaşırlarınızda, lekerin üzerine bir miktar ıslatarak ve çamaşır leke çıkarıcı döküp, çitiledikten sonra makinaya atmanız önerilir. Çamaşırlarınızın etiketlerinde bulunan yıkama talimatlarına uyunuz. Yıkama sıcaklığı olarak çamaşırlerızın etiketlerinde yazan sıcaklıkları dikkate alınız. Narin ve hassas çamaşırlarınızda makinenizdeki uygun programı seçiniz. Etkin bir sonuç için poxy sıvı çamaşır leke çıkarıcı ile kullanılması tavsiye edilir.

Ürün bileşimi

%5-15 Anyonik yüzey aktif madde

%5-15 Nanayonik yüzey aktif madde,

Parfüm ,

Koruyucu


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu