MENÜ
Sepetiniz

Saç Bakım Ürünleri

Argan Özlü Saç Kremi(Boyalı Saçlara Özel Bakım Saç Kremi)             Argan yağı ve Keratin içeren özel formül saç kremi cansız kırılmaya eğilimli ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Bu sayede daha pürüzsüz güçlü ve parlak saçla..
65,00₺
Argan Özlü Şampaun(Boyalı Saçlara Özel Bakım Şampuanı) Argan Yağı saç derisini ve saçı nemlendirerek kuru saçların sebebiyet verdiği saç diplerinde oluşan sivilcelenme ve kaşıntı gibi şikayetleri ortadan kaldırır özellikle saç diplerinde etkinliğini gösteren Argan şampuan yoğun bir bakım yapara..
75,00₺
Argan Şampuan(Tüm Saç Tiplerine Ekstra Uzamaya Yardımcı) Stres, vitamin ve minerallerden eksik beslenme ve çevresel etmenlere karşı koyamayan saçlarınıza doğal çözüm Argan’ın bitkisel bileşenlerinde gizli. Saçınıza ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak için siz de doğal içerikli saç dökülmesine k..
65,00₺
Collegen/Biotin Saç Kremi(Güçlü ve Dolgun Saçlar)İçeriğinde yer alan kolajen ve keratin özleri ile saçlarınızı besler, daha dolgun bir görünüm elde edilmesini sağlar. En iyi sonuç için Kolajen şampuan ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.Kullanımı :Şampuan sonrası ıslak saç uçlarına uygula..
65,00₺
Collegen/Biotin Şampuan(Güçlü ve Dolgun Saçlar)Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır vücuttaki kolajen mikatrını azalması ile de saçlar dökülmeye ve azalmaya başlar Collagen desteği ile saç derisi yeniden yapılanır. Ve saç kayıpları ciddi oranda azalmaya başlar aynı zamanda kolajen ..
75,00₺
Defne Şampuan(Kuru saçlar VE Boyalı saçlara özel Besleyici Şampuan) Saç derisinin yetersiz yağ salgılaması gibi iç etkenler, uzun süreli güneşlenme gibi dış etkenler saçlarda kuruluğa yol açar. Perma ve boya gibi kimyasal işlemler de saçta cansızlık ve kuruluğa neden olur. Kuru saçlar için özel..
65,00₺
Hindistan Cevizi Özlü Saç Kremi(Kuru ve Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Saç Kremi)            Hindistan cevizi özü saç kremi; Zayıflamış ve yıpranmış saçlarınıza derinlemesine bakım yapar saç dipleri ve saç tellerini nemlendiren özel formülü ile sa..
65,00₺
Hindistan Cevizi Özlü Şampuan(Kuru ve Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Şampuanı)Hindistan cevizi yağı içeriğinde aynı zamanda potasyum,kalsiyum,çinko,magnezyum,A,E,C vitamini,demir gibi mineralleri de içermektedir.Bu geniş çaplı içeriği ile saçları canlandırır,saça nem sağlar.Bu nedenle özellikle kuruma..
75,00₺
Isırgan Şampuan(Yağlı Saçlar İçin Özel) Yağlı saçlar kökten uca özel bakımı hak eder. Aşırı yağlanma beraberinde kepeklenme sorununu orttaya çıkarır ve saç tellerinde zayıflamaya  neden olur. Yağlı saçlar için özel geliştirilmiş Isırgan özlü bakım şampuanı yağlanma problemlerinde etkilidir..
65,00₺
Saç Bakım Kremi(Tüm Saç Tiplerine uygun Yıpranmış saçlar için)            Saça hacim ve parlaklık vermek için saçı kaplar. Saç derisine güç verir, saç foliküllerini canlandırır. İçeriğindeki B,C,E Vitamini sayesinde saçlara bakım yapar. Uzu..
45,00₺
Saç Kremi 7/24(Tüm Saç Tiplerine Özel Durulanmayan)            Zeytinyağı zengin içeriği ile çok sayıda gerekli besin maddesine sahiptir. Bu nedenle saçlarınızın görünüşünü geliştiren harika bir doğal saç kremidir. Saçlarınızı parlak ve sağ..
45,00₺
Sarımsak Özlü Saç Kremi(Kapalı Saçlara Özel)            İçeriğindeki sarımsak özü ve kompleks vitaminler ile geliştirilmiş özel formülü sayesinde saç köklerinizi derinlemesine besler saçlarınızın daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı ol..
65,00₺
Sarımsak Özlü Şampuan (Kapalı Saçlara Özel)Vitamin eksikliğinden kaynaklanan saç dökülmelerini hızlı bir şekilde durdurur. Sarımsaklı şampuan kullanımı; saçlarınızın ilk günkü canlılığına ve parlaklığına ulaşması için ihtiyacınız olan tek şeydir. Doğal bir antioksidan ve antibiyotik olan sarımsağın ..
75,00₺
Yeşil Çay Şampuan(İnce telli Saçlara Özel)Yeşil çay özellikle metabolizmayı hızlandırma özelliği ile ortaya çıkar. Saç köklerini uyarır ve yeni saç oluşumunu destekler, saç derisinde oluşan kuruluk kepek sorununu ortadan kaldırır. Yeşil çay şampuan, saçların daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşma..
65,00₺
Zeytinyağlı Şampuan(Güçlü nemlendirme ve yenileyici) Yenilenen zeytinyağlı içeriği ile saçlarınız ışıldasın…Size daha etkili bakım sunmak için geliştirilen serimiz, güzel saçlar, sağlıklı saç derisi ile başlar ilkesiyle, zeytinyağının mucizevi etkisiyle yenilendi. Zeytinyağı saç köklerinin deri..
65,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)